Na úvod porážka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

14. kolo ROTAS ROTAVA – SLAVOJ KYNŠPERK A 4-2 (3:2)

Na úvod jarní části jsme jeli na Rotavu, kde jsme na umělé trávě nakonec prohráli 4-2. Chyběl nám gólman Petr Kocourek a Radek Panajotov s Liborem Nováčkem. Do branky
se tedy postavil Petr Kraus a poprvé za nás nastoupil František Kouba. Domácí mužstvo bylo silné v osobních soubojích, jen těžko se oddělovali od míče a hlavně
vyhrávali nespočet hlavičkových soubojů. My jsme se snažili hrát kombinačně, ale nakonec to nestačilo. Za domácí se dvakrát trefil Milan Havel, jednu branku dal
Miroslav Jandora a Roman Hessoun. O naše branky se zasloužil Stanislav Marek a František Kouba z penalty.

Fotografie

První šance byla k vidění ve 4. minutě, když František Kouba vybídl ke střele Daniela Packerta, jehož střelu po zemi, ale gólman Petr Klepáček chytil. V 6. minutě
střílel z otočky Jakub Marek, ale domácí gólman vytěsnil míč na rohový kop. Ve 12. minutě se dostal k míči Milan Havel a po zpracování míče a přesné střele z poza
šestnáctky nedal Krausovi šanci 1-0. Hned po rozehrání poslal Michael Carda nabíhajícího Daniela Packerta před branku. Tam, ale v souboji o míč s gólmanem nakonec
neuspěl. V 15. minutě byl faulován Jiří Bezděkovský. Po rozehrání na krátko pálil František Kouba, míč se odrazil od bránícího hráče ke Stanislavu Markovi, který přes
obranu po zemi poslal míč k tyči a vyrovnal 1-1. Ve 22. minutě střílel František Kouba z dálky vedle branky. Ve 27. minutě byl právě František Kouba faulován ve vápně a sám
nařízený pokutový kop bezpečně proměnil 1-2. Ve 30. minutě zahrával přímý kop Miroslav Jandora a překonal z něj Petra Krause 2-2. Ve 35. minutě střílel bodlem Petr
Böhm a Petr Kraus jeho střelu vyrazil na roh. Po autu, ve stejné minutě, pálil Milan Havel a Petr Kraus míč stačil vytěsnit nad branku. Ve 38. minutě měli velkou
možnost Roman Hessoun a Milan Havel, ale než si stačili rozmyslet zda vystřelí nebo si nahrají, tak o míč přišli. Ve 41. minutě hlavičkoval po centru vedle naší branky
Roman Hessoun. Ve 43. minutě, po špatné zorehře našich, se dostal míč k Milanovi Havlovi, který střelou k tyči upravil tav na 3-2.
Ve 48. minutě, po autu Rotavy hlavičkoval těsně vedle naší branky Petr Böhm. V 50. minutě dostal žlutou kartu Martin Lhota, když komentoval rozhodnutí sudího. V 53.
minutě musel střídat Jiří Bezděkovský, toho nahradil Zdeněk Beran. V 57. minutě si pěkně na prsou zpracoval míč František Kouba, ale do střely se mu položil Martin
Vázler. V 62. minutě střídali domácí. Ze hřiště odešel Jaroslav Jandora, místo něj přišel Vojtěch Wolf. V 66. minutě, po centru Stanislava Marka hlavičkoval Daniel
Packert a míč skončil v brance, ale pomezní rozhodčí již před touto situací avizoval, že míč v předešlé situaci byl již v zámezí a tak branku hlavní rozhodčí neuznal.
V 77. minutě byl střídán Michael Carda, když ho nahradil Pavel Lisý. V další minutě dostal přesnou přihrávku mezi naše obránce Milan Havel, ale jeho pokus skončil na
tyči Krausovy branky. V 87. minutě, po výkopu od naší branky se míče zmocnili domácí a přesnou přihrávkou od Milana Havla se dostal k míči Miroslav Jandora a lobem
dostal míč za záda bezmocného Petra Krause 4-2.

Branky: Havel Milan 2, Jandora Miroslav, Hessoun Roman – Marek Stanislav, Kouba František; Rozhodčí: Balhar Ivan, Melničuk Vladimír, Šmat David; Delegát: Fibrich Josef; Diváků: 30

Sestava Rotava: P.Klepáček – P.Jandora, L.Vázler, V.Vinš, P.Böhm, R.Hessoun, M.Jandora, J.Jandora (62´W.Wolf), R.Kabelka, M.Vázler, M.Havel

Sestava Kynšperk: P.Kraus – V.Pečinka, V.Toth, M.Carda (77´P.Lisý), F.Hanzlíček, J.Marek, M.Lhota, S.Marek, J.Bezděkovský (53´Z.Beran), D.Packert, F.Kouba