S Habartovem opět vítězně

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

BANÍK HABARTOV – TJ SLAVOJ KYNŠPERK 0-7 (0:3)
Ve čtvrtém přípravném utkání ze šesti, v rámci „zimní ligy“, nás čekalo odvetné utkání s Baníkem Habartov. Předešlé utkání jsme vyhráli 6-3. Dnes nám chybělo hned několik hráčů základní sestavy, ale hráči, kteří nastoupili je plně zastoupili a předváděli pěkný fotbal s dobrou ofenzivou s pěknými akcemi. Kvalitní obranou jsme soupeře jen zřídka pouštěli do zakončení. Tři branky vstřelil dnes slavící narozeniny Radek Panajotov. Dvakrát rozvlnil síť Jakub Marek a jednou Stanislav Marek a Zdeněk Beran.

Fotografie

První a nebezpečnou střelu na branku vyslal ve 4. minutě Radek Panajotov, ale gólman ji stačil vyrazit na rohový kop. V 10.minutě střílel do boční sítě z úhlu Zdeněk Beran. O minutu později našel křižnou přihrávkou Jakub Marek nabíhajícího Radka Panajotova, který nedal gólmanovi Habartova šanci 0-1. Ve 13. minutě střílel nejdřív Jan Kardoš, ale jeho pokus srazil bránící hráč a poté střelu Pavla Lisého gólman vyrazil. V 17. minutě zakončil postupný útok našich Jakub Marek svižnou střelou, která skončila za zády gólmana 0-2. V 19. minutě zahrávali habartovští přímý kop, ale Pavel Lisý byl u míče dřív než protihráč a včas jej uklidil na roh. Ve 21. minutě musel nejdříve Jan Kardoš zasahovat skluzem před útočícím hráčem na roh. Z něho vzešla střela a Petr Kocourek míč stačil vyrazit na další rohový kop. Ze třetího rohu trefil zahrávající hráč břevno naší branky, ale poté jsme získali míč my a odkopli jej do bezpečí. Ve 24. minutě ukázal svůj um Daniel Packert, když „ukličkoval“ bránícího hráče, naservíroval míč Radku Panajotovi, který mířil , ale nad branku. Další průnik přes hráče předvedl Jakub Marek, ale následná střela šla mimo tři tyče. Ve 36. minutě překvapil gólmana Habartova střelou z dálky Stanislav Marek a upravil na 0-3.
Ve 49. minutě nahrál Stanislav Marek za obranu Radku Panajotovi, který osamocen před gólmanem nezaváhal a prostřelil jej 0-4. V 51. minutě zazmatkovala obrana i s gólmanem Habartova, k míči se dostal Zdeněk Beran a bombou pod břevno upravil na 0-5. V 53. minutě se ke střele dostali i habartovští, ale míč šel vysoko nad naší branku. Několik dalších střel v podání Daniela Packerta, Radka Panajotova, nebo Stanislava Marka v brance neskončila. V 65. minutě se dostal na hřiště František Hanzlíček, když nahradil Jana Kardoše a v dalších minutách si připsal hned dva střelecké pokusy. Jeho druhá střela z dálky skončila na tyčce. V 71. minutě nejdříve zahrozili hráči Habartova, ale střela šla vedle branky a z protiútoku vstřelil Radek Panajotov další branku, když proběhl okolo obrany a poté prostřelil gólmana 0-6. V 72. minutě uvolnil Radek Panajotov Zdeňka Berana, který mohl ještě nahrát Václavu Tothovi, ale volil střelu, která šla vedle branky. V 74. minutě byl faulován Jakub Marek. Míč rozehrál Stanislav Marek právě na Jakuba Marka , ten si míč posunul a střelou k tyči zvýšil na 0-7. V 80. minutě centroval před branku ze strany Václav Toth na Radka Panajotova, střela mu však nesedla. Pěknou střelou se prezentoval ještě Pavel Lisý, ale gólman byl pozorný a míč vyrazil. Do konce utkání se již nic nestalo…

Branky: Panajotov Radek 3, Marek Jakub 2, Marek Stanislav, Beran Zdeněk ; Rozhodčí: Kobielský Julius

Sestava Kynšperk: P.Kocourek – V.Toth, P.Lisý, J.Urbánek, J.Kardoš (65´F.Hanzlíček), D.Packert, J.Marek, S.Marek, M.Carda, Z.Beran, R.Panajotov