Výhra nad Hroznětínem

p8174278

13. kolo SLAVOJ KYNŠPERK A – OLYMPIE HROZNĚTÍN 3-1 (2:1)
V úvodním utkání nového ročníku jsme si poradili s nováčkem soutěže a po zásluze zvítězili 3-1. Po celé utkání jsme měli herní převahu, soupeře několikrát zatlačili do defenzivy a jen díky výborně  chytajícímu gólmanovi Martinu Tamášovi hosté neinkasovali více branek. Naopak hosté byli nebezpeční především ze standartních situací. Z jedné z nich také vstřelil branku. Hostům byl na konci první  půle vyloučen Petr Klaus a v nastaveném čase také Václav Pesser. Naše branky vstřelil Martin Lhota, Vlastimil Pečinka a Stanislav Marek. Za hosty se trefil později vyloučený Petr Klaus.

Fotografie

Hned ve 2. minutě se dostal k míči Radek Panajotov, ale jeho střela z dálky jen těsně minula hostující branku. Ve 4. minutě se dostával do šance Zdeněk Přibyl, ale včas ho zablokoval Daniel Packert a  zabránil mu tak v lepší střele. V 9. minutě zahrával přímý kop Vlastimil Pečinka, hroznětínská obrana odvrátila na rohový kop. Po vhazování na polovině soupeře se míč dostal ke Stanislavu Markovi, který vystřelil na branku, za pomocí odrazu se ocitl na noze Martina Lhoty, který jej poslal přesně k tyči za záda Martina Tamáše 1-0. V 15. minutě střílel z první po rohovém kopu David Novotný nad  branku Petra Kocourka. V 18. minutě si Libor Nováček zpracoval na prsou centrovaný míč, přihrál Danielu Packertovi, který se efektně uvolnil přes obranu a poslal jej před branku na nabíhajícího Radka  Panajotova, ten na, ale nedosáhl. Ve 20. minutě mohl skórovat Stanislav Marek, jenže jeho střelu vykopl z brankové čáry Jan Michlík. Vzápětí střílel Libor Nováček, ale gólman jeho pokus kryl. V další  minutě střílel v sedě Radek Panajotov, ale vážněji hostujícího gólmana neohrozil. Ve 23. minutě zahrával Milan Pokrupa přímý kop, který bezpečně ukryl v rukavicích Petr Kocourek. Ve 25. minutě vstřelil Vlastimil Pečinka branku, ta, ale nebyla uznána pro ofsajd. Ve 29. minutě zahrával další přímý kop Milan Pokrupa. Na centr si nejdříve naběhl Petr Klas a hlavou překonal Petra Kocourka 1-1. Ve 31. minutě byl před vápnem faulován Radek Panajotov, za který dostal Petr Klas žlutou kartu. Přímý kop rozehrával Stanislav Marek na Vlastimila Pečinku a na jeho bombu Martin Tamáš nedosáhl 2-1. Hned v další minutě vyslal tvrdou střelu do gólmana Martin Lhota, k odraženému míči šel Stanislav Marek, ten byl kopnut do obličeje, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Ve 38. minutě střílel ze strany a nad branku Jan Michlík. Ve 40. minutě vybojoval Jakub Marek míč, nahrál na Libora Nováčka, který se nerozpakoval a poslal jej na branku. Gólman míč odvrátil na rohový kop. Ve 43. minutě dostal druhou žlutou a následně červenou kartu za komentář (nesp.chování) Petr Klaus, čímž oslabil zbytečně svůj tým. Ve 45. minutě zatáhl míč Stanislav Marek, nahrál na Jakuba Marka, který ho poslal na Martina Lhotu. Jeho střela šla nad branku hostů. Ve 48. minutě střílel Jiří Prančl z dálky, gólman míč chytil. V 50. minutě byl ve vyložené šanci Radek Panajotov, ale tak dlouho si míč posouval až se do jeho střely postavil jeden z obránců. Ještě v téže minutě vyzkoušel pozornost Martina Tamáše Jakub Marek, ale bez valného úspěchu. O chvíli později se ukázala opět dvojice Jakub a zakončující Stanislav Marek, ale hroznětínký gólman byl pozorný. V 53. minutě zkoušel štěstí z dálky Jan Michlík, ale mířil nepřesně. Poté centroval na druhé straně Martin Lhota, ale Radku Panajotovi střela mu nesedla. V 55. minutě zahrával přímý kop Milan Pokrupa a míč šel těsně nad naší branku. V 56. minutě střídali hosté. Daniela Shorného nahradil Martin Kodajek. V 57. minutě ukázal svojí bojovnost Jakub Marek, který obral o míč Davida Novotného, nahrál Radku Panajotovi, který jej posunul na Libora Nováčka, ale jeho tvrdá střela šla nad branku. V 60. minutě musel dvakrát zasahovat hostující gólman. Nejdříve po střele Vlastimila Pečinky a pak po střele Jiřího Prančla. V 66. minutě vyrazil Martin Tamáš další střelu Radka Panajotova. V 69. minutě byl právě Radek Panajotov střídán, nahradil ho František Hanzlíček. Právě on se dostal do šance v 71. minutě, ale v souboji o míč upadl, ten se nakonec dostal ke Stanislavu Markovi, ale následná střela byla nepřesná. V 75. minutě dostal žlutou kartu Jan Kardoš, za faul na pronikajícího hráče. V 79. minutě vytáhl krásnou střelu Stanislava Marka gólman Martin Tamáš na rohový kop. V 80. minutě dostal žlutou kartu za faul na Jana Kardoše Václav Pesser. V 85. minutě byl střídán Daniel Packert, místo něj šel na hřiště Michael Carda. Ve stejné minutě střílel Stanislav Marek na branku hostů, ale gólman jeho pokus kryl. V 86. minutě šel ze hřiště Jakub Marek, toho nahradil Pavel Lisý. V 87. minutě zkusil štěstí František Hanzlíček, ale i tentokráte si gólman hostů poradil. V 90. minutě fauloval Václav Pesser, za což dostal druhou žlutou a následně červenou kartu. V nastaveném čase šel na hřiště Miroslav Bobčík, když nahradil Martina Lhotu. V další minutě po centru do vápna se nejdříve zorientoval Stanislav Marek a i když jeho střelu gólman srazil, tak míč nakonec skončil za jeho zády 3-1. Po rozehrání byla hra ukončena.

Branky: Lhota Martin, Pečinka Vlastimil, Marek Stanislav – Klaus Petr; Rozhodčí: Štrincl Petr, Hanilec Přemysl, Horvát Martin; Delegát: Rajtmajer Jan; Diváků: 110

Sestava Kynšperk: P.Kocourek – V.Toth, V.Pečinka, J.Kardoš, J.Prančl, M.Lhota (90´M.Bobčík), J.Marek (86´P.Lisý), D.Packert (85´M.Carda), S.Marek, L.Nováček, R.Panajotov (69´F.Hanzlíček)

Sestava Hroznětín: M.Tamáš – M.Pokrupa, D.Ondráček, J.Michlík, D.Novotný, D.Zburník, D.Shorný (56´M.Kodajek), M.Benda, P.Klaus, Z.Přibyl, V.Pesser