Vysoká výhra s Aší

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

JISKRA AŠ – TJ SLAVOJ KYNŠPERK 2-9 (2:4)

Ve třetím přípravném utkání ze šesti, v rámci „zimní ligy“, nás čekalo mužstvo Jiskra Aš, se kterou hrajeme i mistrovská utkání v 1.A třídě. V utkání jsme se ujali vedení, ale po několika minutách ašští výsledek otočili, aby hned inkasovali. Poté jsme naši hru zlepšili a do konce utkání již žádnou branku neinkasovali. Po třech brankách vstřelil Daniel Packert a Radek Panajotov, dvakrát se trefil František Kouba a jednu branku přidal Stanislav Marek.

Fotografie

První vážnější situace byla k vidění v 7. minutě, když Vlastimil Pečinka nastřelil z přímého kopu břevno ašské branky. V 9. minutě jsme se ujali vedení. Jakub Marek nahrál Františku Koubovi, ten se otočil okolo bránícího hráče a přihrál volnému Radku Panajotovi, který poslal míč do břevna a od něj se míč odrazil do zad gólmana Aše a poté skončil v brance 0-1. V 11. minutě zahrávala Aš přímý kop, míč propadl až k volnému hráči, který jej dopravil za záda Petra Kocourka 1-1. Ve 14. minutě se Jiskra dostala do vedení. Zaváhání Vlastimila Pečinky využil jeden z protihráčů a do odkryté branky upravil na 2-1. Sotva se rozehrálo ze středového kruhu, tak František Kouba sebral míč, nahrál Stanislavu Markovi a ten ze 20 metrů střelou pod břevno vyrovnal na 2-2. Ve 24. minutě zatáhl po lajně míč Jiří Bezděkovský, uvolnil se přes obránce a poslal míč do vápna, kde se nejdříve dostal k míči František Kouba a prostřelil jak gólmana, tak i klubko hráčů před brankou 2-3. Ve 25. minutě vybídl Jakub Marek Radka Panajotova míčem za obranu a ten před gólmanem nezaváhal 2-4. Hráči Aše měli také nějaké šance ke vstřelení branky, ale buď je včas zastavila naše obrana, nebo mířili nad branku. Ve 40. minutě nastřelil břevno i František Hanzlíček, po přímém kopu Vlastimila Pečinky a následném odrazu k Hanzlíčkovi. Do konce poločasu měli obě mužstva nějaké náznaky šancí, ale ani jedna brankou neskončila.
V 52. minutě vyslal Martin Lhota dlouhou přihrávkou do brejku Daniela Packerta, který chladnokravně překonal gólmana Aše 2-5. V 55. minutě trefil vzdálenější tyč František Kouba, když střílel kousek od rohového praporku. V 59. minutě se dostal do vyložené šance hráč Aše, ale sám před brankou Petra Kocourka poslal míč vedle branky. V 62. minutě získal míč po špatné rozehrávce Aše Jakub Marek a hned nakopl míč na nabíhajícího Daniela Packerta a ten opět nezaváhal 2-6. V 64. minutě chytil Petr Kocourek pokus z přímého kopu ašským fotbalistům. Od 65. minuty se postavil mezi tři tyče mladý Elemír Jakubec. V 75. minutě byl ve vápně faulován Daniel Packert a nařízenou penaltu bezpečně proměnil 2-7. V 77. minutě poslal míč z přímého kopu hráč Aše vysoko nad naší branku. V 82. minutě vybojoval míč Daniel Packert a střednem hřiště vybídl k brejku Radka Panajotova, který také nezaváhal a míč poslal za gólmanova záda 2-8. V 87. minutě zahrál ašský gólman rukou mimo vápno. Nepřímý kop rozehrál Vlastimil Pečinka na Františka Koubu a ten střelou k tyči překonal gólmana po deváté 2-9. O chvilku později bylo utkání ukončeno.

Branky: Packert Daniel 3, Panajotov Radek 3, Kouba František 2, Marek Stanislav – hosté ? ;Rozhodčí: Buzna Miroslav

Sestava Kynšperk: P.Kocourek (65´E.Jakubec)- V.Pečinka, V.Toth, F.Hanzlíček, M.Bobčík, M.Lhota, J.Bezděkovský, J.Marek, S.Marek, R.Panajotov, F.Kouba
střídali: D.Packert, J.Kardoš, P.Lisý, Z.Beran, M.Carda, Z.Urbánek